Chcesz, aby szybkość i dokładność dostarczania klientom paczek była Twoim atutem? Nie chcesz korzystać z półśrodków oraz zadowalać się mierną jakością obsługi? Cenisz bezproblemowy przebieg współpracy z partnerem biznesowym i niskie jej koszty? Jesteśmy właśnie dla Ciebie!

Obsługa logistyczna Warszawa

We współczesnych czasach, w których klient ma możliwość wybierania wśród setek konkurujących ze sobą firm, a do porównania ich wystarczy kilka minut przeglądania Internetu, dobra jakość produktów okazuje się niewystarczająca – zwłaszcza w tak wielkich aglomeracjach jak Warszawa. Zaczyna liczyć się cała „otoczka” związana z zakupami; intuicyjność zakupów, dostępność obsługi, czy wreszcie prędkość dostawy. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy Ci pomoc w wyróżnieniu się właśnie dostawą. Wysyłka w dwie – trzy doby  to już standard, który nikomu nie imponuje. Oferujemy usługę, pozwalającą na dostarczenie klientowi zamówionej paczki jeszcze tego samego dnia! Taki model dostawy nie jest jeszcze powszechny, ale cieszy się coraz większym zainteresowaniem: to ważny krok w procesie modernizacji Twej firmy i duży plus w oczach klientów. Taki sposób dostawy jest lubiany przez osoby kupujące zawsze na ostatnią chwilę, czy seniorów, zamawiających przykładowo jedzenie w supermarketach, lub kosmetyki w drogeriach. Wiemy, że nikt nie lubi partnerów biznesowych, którzy wiecznie zawodzą, lub wymagają poświęcania ogromnej ilości uwagi na organizację ich pracy: dlatego to my bierzemy na siebie koordynację procesu przesyłki i odciążamy Cię od dbania o kwestie logistyczne.

Monitoring paczek Warszawa

Nawet kurier-kierowca rajdowy jadący z zawrotną prędkością najnowszym Ferrari na nic się zda, jeżeli paczki w ogóle nie dostarczy. Wiemy, że w skomplikowanym procesie logistycznym występują różne nieprzewidziane okoliczności, mogące doprowadzić do zaginięcia paczki. Czasami są to sytuacje niezależne od firmy dostawczej, ale często mają miejsce w wyniku jej zaniedbań i niewystarczającej troski. Takie zdarzenia mogą błyskawicznie i na stałe zniszczyć Twój wizerunek w oczach klientów, a przez ich negatywne opinie otoczyć Cię ogólną złą sławą. Nam naprawdę zależy na powierzanych paczkach, dlatego wszystkie z nich są stale monitorowane. Dzięki temu możesz nam ufać i mieć pewność, że przesyłka dojdzie do osoby, która ma ją otrzymać. Do każdej z nich podchodzimy tak, jakbyśmy sami mieli ją otrzymać, robimy więc wszystko, co w naszej mocy, by była nienaruszona i prezentowała się nienagannie w momencie dostarczenia.