FX Couriers to projekt firmy Falcon X, spółki powstałej na bazie lat doświadczeń osób związanych z branżą kurierską w Polsce. Falcon X zajmuje się szeroko pojętą obsługą logistyczną oraz projektami logistycznymi „szytymi na miarę” dla spersonalizowanych klientów.
Już teraz FX Couriers z sukcesem realizuje strategię opartą na pozyskiwaniu dużych klientów biznesowych również z branży e-commerce. Oferowanie spersonalizowanej usługi pozwala zadowolić klienta, ale również zwiększyć możliwości FX Couriers poprzez zwiększenie wydajności sieci doręczeń a co za tym idzie możliwość oferowania jeszcze większej ilości okien dostawy.
Założyciele FX Couriers wywodzą się z branży kurierskiej a sam pomysł na firmę, specjalizującą się w dostawach jednodniowych zrodził się z pasji do modelu Same Day.
Dostawy Same Day to przyszłość, w którą wkraczamy już dziś.

Pomysłodawcy Projektu FX Couriers

Robert Radoszewski

Sebastian Piwowarczyk

Naszą świadomością biznesową dotyczącą obecnych wymagań rynku, dyktuje konieczność i zasadność powstania firmy o profilu działalności, który promujemy.

Dlaczego FX Couriers?

Prezycyjna współpraca

Dokładnie zaplanowana współpraca w której nie ma miejsca na przypadkowość.

Konkurencyjna oferta

Sprawiamy że usługa Same Day przestaje kojarzyć się z wysoką ceną.

Ubezpieczenie paczek

Standardowo paczki ubezpieczone są do kwoty 200 zł

Bezpieczeństwo przesyłek

Brak sortowni centralnej przekłada się na prawie zerową szkodowość paczek.

Geolokalizacja

Geolokalizcja kurierów gwarantuje że paczki są stale pod kontrolą.

Kurier Warszawa

FX Couriers to firma kurierska w Warszawie specjalizująca się w dostawie Same Day dla klientów biznesowych. Naszą domeną są precyzyjne doręczenia tego samego dnia. Współpracujemy wyłącznie z wyselekcjonowanymi kurierami, co do których mamy duże zaufanie zdobyte przez lata pracy.

Kurier Warszawa praca

Nasz ściśle określony model pracy sprawia że kurierzy są chętni, aby z nami działać. W FX Couriers mają z góry określony wymiar czasu pracy. Dzięki temu mogą wygospodarować w ciągu dnia więcej czasu na życie osobiste niż gdyby pracowali w standardowych firmach kurierskich.

Case Study